Zasady współpracy

zasady-wspolpracy decoration

Oferta kancelarii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców oraz instytucji. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny przy zachowaniu najwyższych standardów obowiązujących adwokatów. Przy realizacji usługi dbamy o bieżące informowanie klienta o stanie sprawy, w tym celu wykorzystując wszelkie dostępne środki komunikacji i zapewniając kontakt bezpośrednio z prawnikiem.

 

Do osób ceniących komfort obsługi zdalnej kierujemy ofertę porad on-line za pośrednictwem formularza.

 • Klienci indywidualni
  decoration

  Klienci indywidualni

  Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w każdej sprawie mając na uwadze stopień jej skomplikowania, konieczny nakład pracy oraz przewidywany termin zakończenia postępowania.

   

  W pojedynczych przypadkach, zwłaszcza w sprawach dotyczących windykacji wynagrodzeń sportowców, możliwa jest współpraca w oparciu o tzw. „success fee” (część wynagrodzenia stanowi uzgodniony procent sumy wyegzekwowanej w związku z działaniami podjętymi przez kancelarię).

 • Przedsiębiorcy, instytucje, kluby sportowe
  decoration

  Przedsiębiorcy, instytucje, kluby sportowe

  Przedsiębiorcom, klubom sportowym i innym podmiotom zinstytucjonalizowanym oferujemy współpracę w oparciu o wynagrodzenie ryczałtowe pozwalające w sposób w pełni przewidywalny zaplanować wydatki na obsługę prawną.

   

  W zależności od potrzeb i preferencji klienta oferowana jest również obsługa rozliczana według preferencyjnej stawki godzinowej (z/lub bez limitu godzin w okresie rozliczeniowym). Pomoc prawna świadczona jest również w pojedynczych sprawach bez konieczności nawiązywania stałej współpracy.